hip-hop pleace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hip-hop pleace

dobro dosli!!!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Takvo stanje ft. Aresy

Go down 
+4
OtOinOlaringOlOg :)
Admin
G-style
Don Leonardo
8 posters
AutorPoruka
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 11:37 am

ovak ja sam novi ovdje ovo je prvi post tako da svima pozdrav Smile

uglavnom počeo sam skoro repati prije par mjeseci i zasad imam 4 trake

ovaj tjedan je snimljena nova pa poslušajte

http://www.zshare.net/audio/14569482be3af4a8/

ja sam prvi na micu a onda je Aresy, za produkciju se trudio Aresy al jebiga nemos ti to kad nam je oprema za kitu, beat sam ja nabavio Smile

to je to bacite koment novi sam pa bi mi dobro došo Smile

et hvala i pozdrav
Na vrh Go down
G-style
clan
clan
G-style


Male
Broj komentara : 53
Age : 32
Mjesto : Odzak (Dzako)
Registration date : 2008-07-04

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: OK je.   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 2:18 pm

Beat nije los al flow je druga prica!Nije nista extra no h8 al mislim da se moze bolje.Natavite poboljsanje ce doci cheers cheers cheers
Na vrh Go down
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Male
Broj komentara : 103
Age : 31
Mjesto : Negdje u svemiru
Registration date : 2008-06-18

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 2:47 pm

G-style (citat):
Beat nije los al flow je druga prica!Nije nista extra no h8 al mislim da se moze bolje.Natavite poboljsanje ce doci cheers cheers cheers
word
Na vrh Go down
https://hiphoppleace.bosnianforum.com
OtOinOlaringOlOg :)
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 25
Age : 32
Mjesto : sb
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 4:08 pm

ovaj drugi mi ima "bolji" flow......al ovaj prvi ima neki kul gengsta glas......sve u svemu ništa spektakrno,dload neće past al oke je
Na vrh Go down
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:40 am

hvala na komentarima dečki

jebo ga vi pa šta bi se ljutio skoro počeo snimati nemam još blage veze aredy snima duže on je boji zato nemojte mi njega pljuvati jebaću vam strine Very Happy
hehe ne šala al stvarno volim više iskreno neg kad mi seru a niđe veze
et toliko pozdrav
Na vrh Go down
Hybrid
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 54
Age : 31
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 3:12 am

kakav ti ovo flow ? al, ok je .. chudan nekako , al skroz je gangxta:D
gomila rima na jednom mestu, ali moze to i bolje Wink
Na vrh Go down
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 10:27 am

Hybrid (citat):
kakav ti ovo flow ? al, ok je .. chudan nekako , al skroz je gangxta:D
gomila rima na jednom mestu, ali moze to i bolje Wink

hehe hvala bro ma znam da može bolje biće dok snimim traku koju više jebiga znaš koja razlika između prve i ove Smile a snimio sam tek 4 tako da ono

polako ja to ali sigurno hehe
Na vrh Go down
kreker BG
clan
clan



Male
Broj komentara : 70
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 3:23 pm

evo,poslušo,imaš dosta čudan flow,i ne sviđa mi se,slab što se tiče njega

Ovakve tekstove ne volim iako često pišem takve tekstove,ne volim takav stil bounce
Na vrh Go down
OtOinOlaringOlOg :)
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 25
Age : 32
Mjesto : sb
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 3:31 pm

kreker BG (citat):
evo,poslušo,imaš dosta čudan flow,i ne sviđa mi se,slab što se tiče njega

Ovakve tekstove ne volim iako često pišem takve tekstove,ne volim takav stil bounce

bože, kako si retardiran
Na vrh Go down
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 4:18 pm

hahahaha koji lik
Na vrh Go down
Vutrogasac
pocetnik
pocetnik
Vutrogasac


Broj komentara : 64
Age : 32
Registration date : 2008-07-06

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 6:52 pm

nit je loše nit je doro...word na otorina ovaj drugi mi nekak bolji...sam nastavte
Na vrh Go down
Vutrogasac
pocetnik
pocetnik
Vutrogasac


Broj komentara : 64
Age : 32
Registration date : 2008-07-06

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 6:53 pm

kreker BG (citat):
evo,poslušo,imaš dosta čudan flow,i ne sviđa mi se,slab što se tiče njega

Ovakve tekstove ne volim iako često pišem takve tekstove,ne volim takav stil bounce


si ti jeo jutros???Sam sebe ukajla.... lol!
Na vrh Go down
kreker BG
clan
clan



Male
Broj komentara : 70
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 10:21 pm

debilu jedan,zar ne shvataš ne volm takve tekstove iako ih pišem često,a pišem ih ne za sebe,niti za jebene forume,ne volim mnogo ta emo sranja samo ih pišem jer mi tako dođe u trenutku Neutral :/
Na vrh Go down
OtOinOlaringOlOg :)
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 25
Age : 32
Mjesto : sb
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 10:36 pm

da se utvrdimo gradivo....bože, kako si retardiran
Na vrh Go down
kreker BG
clan
clan



Male
Broj komentara : 70
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 10:38 pm

idi spavaj liku
Na vrh Go down
Gost
Gost




Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 11:45 pm

OtOinOlaringOlOg Smile (citat):
....bože, kako si retardiran
Na vrh Go down
Vutrogasac
pocetnik
pocetnik
Vutrogasac


Broj komentara : 64
Age : 32
Registration date : 2008-07-06

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 12:24 am

To on bajta od nekih "socijalnih" pjesnika...
Na vrh Go down
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 8:07 pm

hahaha koja komedija
jebo mene pas ako tom liku nisu hakovali nik pa pišu nebuloznosti to običan normalan mozak nemože izreći Smile
mislim sorry lik al nema smisla apsolutno nikakvog to što pričaš, pišeš to a nevoliš ? wtf
Na vrh Go down
Zagi
pocetnik
pocetnik



Male
Broj komentara : 30
Age : 35
Mjesto : Trogir
Registration date : 2008-07-10

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:40 pm

savjet ! nemojte bacat stvari na net dok flow ne uhvatite ... (obojica)
Na vrh Go down
http://net.hr
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:43 pm

Zagi (citat):
savjet ! nemojte bacat stvari na net dok flow ne uhvatite ... (obojica)


može li malo jasnije ako nije problem jel ništa mi neznači to dok neuhvatiš flow znam da nije nešto al reci gdje griješim i to Smile
zato i stavljam da mi ljudi kažu kaj nevalja i to tako Smile
Na vrh Go down
Zagi
pocetnik
pocetnik



Male
Broj komentara : 30
Age : 35
Mjesto : Trogir
Registration date : 2008-07-10

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 10:09 pm

ev ovako , na liriku nisam obraca pozornost puno .. pa necu komentirat ,

kazes da ovaj drugi na beatu se bavi repanjem vec neko vrjeme ? e pa nema flowa na traci .. a to znaci da je off the beat , a kod tebe je ista stvar samo sta ti repas '' nekih mjesec dana'' samo ti dajem savjet da josh vjezbas dosta pa onda kaci na net ... dok ja nisam uhvatio neki flow ja sam snimia oko 30-ak traka dok sam prvu sa osnovnim flowom stavia na net ... snimaj na beatove sa neta stalno o bezze temama i tako ces uhvatit flow , stalno slucaj neke beatove i u glavi vrti neki freestyle bezze al da pratis beat sa flowom .. to ti je najbolja taktika i onda napishen neki bezze txt i snimis taj flow na beat i tako stalno

no h8 , nastavite radit
Na vrh Go down
http://net.hr
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 10:20 pm

Zagi (citat):
ev ovako , na liriku nisam obraca pozornost puno .. pa necu komentirat ,

kazes da ovaj drugi na beatu se bavi repanjem vec neko vrjeme ? e pa nema flowa na traci .. a to znaci da je off the beat , a kod tebe je ista stvar samo sta ti repas '' nekih mjesec dana'' samo ti dajem savjet da josh vjezbas dosta pa onda kaci na net ... dok ja nisam uhvatio neki flow ja sam snimia oko 30-ak traka dok sam prvu sa osnovnim flowom stavia na net ... snimaj na beatove sa neta stalno o bezze temama i tako ces uhvatit flow , stalno slucaj neke beatove i u glavi vrti neki freestyle bezze al da pratis beat sa flowom .. to ti je najbolja taktika i onda napishen neki bezze txt i snimis taj flow na beat i tako stalno

no h8 , nastavite radit

tako reci brate mili Smile

hvala na obrazloženju
Na vrh Go down
Sponsored content





Takvo stanje ft. Aresy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Takvo stanje ft. Aresy   Takvo stanje ft. Aresy Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Takvo stanje ft. Aresy
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
hip-hop pleace :: Generalno :: mp3 demo-
Idi na: