hip-hop pleace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hip-hop pleace

dobro dosli!!!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Upoznavanje........

Go down 
+4
MeKo
HerM
Don Leonardo
Admin
8 posters
AutorPoruka
Admin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin


Male
Broj komentara : 103
Age : 31
Mjesto : Negdje u svemiru
Registration date : 2008-06-18

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 7:42 pm

Ovdje se mozete predstaviti........reci sve o sebi........mane.....vrline....sta je znam
Na vrh Go down
https://hiphoppleace.bosnianforum.com
Don Leonardo
pocetnik
pocetnik
Don Leonardo


Male
Broj komentara : 13
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 8:36 pm

ok evo ekipa ja sam leonardo djete iz velike gorice to je zapravo predgrađe zagreba ako znate kod aerodroma lol, počeo sam skoro repati tako da imam tek 4 trake i to je sve u teškim začetcima... no ko ga jebe trudim se pa će valjda nešto biti .....
Ja sam djete sa une živio sam do 7 razreda tamo onda sam imo sranja u obitelji pa sam se odselio u hrvatsku... tamo završio osnovnu kreno u srednju i sad se jebem sa ekonomskom školom i izvlačim godinu lol al bitno je da prolazim ...
uglavnom to je moj jebeni život u par rečenica,

brijem na taj rep od malih nogu točnije od četvrtog raza i tak to je to uglavnom et ako nekog šta zanima imate tu negdje msn pa pitajte Smile

pozdrav
Na vrh Go down
HerM
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 22
Age : 29
Registration date : 2008-07-06

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:44 am

Ja sam Marko, '94, Srbija, Grocka, graffti, rap!
Na vrh Go down
MeKo
niko i nista
niko i nista



Male
Broj komentara : 4
Age : 70
Mjesto : Živinice!!!!
Registration date : 2008-07-09

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:47 am

dovoljne su samo dvije rijeci da kazem za sebe "BOG BATINA" Cool Cool Laughing afro
Na vrh Go down
http://www.infekcija.net
Vutrogasac
pocetnik
pocetnik
Vutrogasac


Broj komentara : 64
Age : 32
Registration date : 2008-07-06

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 3:07 am

MeKo (citat):
dovoljne su samo dvije rijeci da kazem za sebe "BOG BATINA" Cool Cool Laughing afro


KONJ.... geek


Eo vako...ja sam jedan momak iz Slav. Broda koi sluša rep od 1.raza i nenadjebim sam u svim pogledima... lol! ...na ovom sam forumu najviše kul i trebali bi mi dat neki takav status...npr...KUL FACA PLACA...može admine???ša još da kaem osim da mie AKI IDOL lol! geek lol! geek ....I DAMI SE SVIĐA OVA ZELENA BOJA... Very Happy
Na vrh Go down
rev brate rev
najveca pizda na forumu
najveca pizda na forumu



Male
Broj komentara : 103
Age : 33
Mjesto : Gradacac kujo , prepoznaj 8)
Registration date : 2008-07-09

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 3:22 am

^^

ti si obična budala rabbit


naime,gradačac sine,prekul sam,dijelim šamare ovakvim poput vutrogasca,fasciniraju me ljudi poput akija,slušam rep i nerep,dajte mi turnir i poštedit ću vaše butre

posjeti revoluciju , sprijatelji se sa clanovima iste i osiguraj sebi buducnost, ti obicni smrtniče
Na vrh Go down
http://www.revoloocija.com
shady
pocetnik
pocetnik



Broj komentara : 29
Age : 34
Registration date : 2008-07-08

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:04 pm

zovem se alen a zovu me shady dolazim iz brckog kog ness vise zanima eo msn pa nek se javi

shadyJunkman@hotmail.com


pozz
Na vrh Go down
MeKo
niko i nista
niko i nista



Male
Broj komentara : 4
Age : 70
Mjesto : Živinice!!!!
Registration date : 2008-07-09

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:38 pm

Vutrogasac (citat):


KONJ.... geek


znamo mi da si ti konj nemoras to nama govorit flower
Na vrh Go down
http://www.infekcija.net
kreker BG
clan
clan



Male
Broj komentara : 70
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 4:02 pm

HerM (citat):
Ja sam Marko, '94, Srbija, Grocka, graffti, rap!

hehehehe,naći ću te ja pičko mala,ja sam sa novog beograda,naći ću te ja ne brini se,i pogaziću ti sve grafite
Na vrh Go down
rev brate rev
najveca pizda na forumu
najveca pizda na forumu



Male
Broj komentara : 103
Age : 33
Mjesto : Gradacac kujo , prepoznaj 8)
Registration date : 2008-07-09

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 4:05 pm

i rep mu pogazi aki i rep

dokazi ko je najjaci bre
Na vrh Go down
http://www.revoloocija.com
kreker BG
clan
clan



Male
Broj komentara : 70
Age : 32
Registration date : 2008-07-05

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 4:07 pm

rabbit

word play
Na vrh Go down
Gost
Gost




Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 8:23 pm

kujice dje ste,ovaj vi imate fore ravne rimi meko i ostali.. ho ho hoooooo meha vas pančeve učio pisati ho ho houu
Na vrh Go down
rev brate rev
najveca pizda na forumu
najveca pizda na forumu



Male
Broj komentara : 103
Age : 33
Mjesto : Gradacac kujo , prepoznaj 8)
Registration date : 2008-07-09

Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 1:12 am

hehe podli veha
Na vrh Go down
http://www.revoloocija.com
Sponsored content





Upoznavanje........ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje........   Upoznavanje........ Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Upoznavanje........
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
hip-hop pleace :: Ostalo :: Hip hop Kafic-
Idi na: